• להתקשרות מהירה

תחומי הפעילות שלנו נוגעים בכל ההיבטים של עולם מערכות המידע: 

  • הטמעת מערכות מידע ארגוניות מבוססות פלטפורמות או בפיתוח פנימי. השירות כולל תהליך מלא, החל בסקר צרכים, מיפוי פתרונות, תמחור ובחירת ספק, עובר לאפיון, תכנון מפורט ופיתוח, ומסתיים לאחר בדיקות ותהליך הטמעה מלא. בייעוץ מסוג זה זו ניתן ללקוח לבחור את היקף השירות הרצוי, בעיקר לפי יכולות ארגון מערכות המידע הקיים.

 

  • מתן פתרונות נקודתיים לפעילות שאינה חלק מכישורי הליבה של הלקוח, כגון בדיקות מערכת או הקמת מערכות ייחודיות. בפרוייקט מסוג זה הוא בוצעו בדיקות עומסים אוטומטיות למערכת ERP, הכוללות כתיבת תסריטי הבדיקה, בחירת כלי ומומחי תוכן, ביצוע בדיקות בפועל וטיפול בממצאים עד לעמידה ביעדי הביצועים של הלקוח.

 

  • אספקת פתרונות טכנולוגיים מקצה לקצה, כגון הקמת תשתיות מיחשוב ארגוניות. במסגרת זו משולב הידע והנסיון הקיים בחברה בזה של מומחים ועמיתים לביצוע פרוייקט על כל היבטיו העסקיים, הטכנולוגיים והארגוניים. פרוייקט מסוג זה ביצענו במערב אפריקה, עבור רשות הבריאות הממשלתית במדינה. במסגרת הפרוייקט, החל משלב ההתקנה ועד למסירה ללקוח לאחר עלייה לאוויר, הקמנו חוות שרתים הכוללת יתירות מלאה לכל המערכות ואתר DR חיצוני מלא. חוות השרתים הריצה אפליקציית Oracle Applications, בסביבות Windows ו-Linux משולבות, אשר שירתו בתקשורת לווינית כ-1000 אתרים ו-3000 תחנות קצה בכל המדינה.

 

  • הקמת מערכות כחלק מפרוייקט. בפעילות מסוג זה נכתב עבור הספק המענה למכרז הזוכה, ולאחר מכן ניתן ליווי של הביצוע בפועל. בפרוייקט זה בוצע אפיון, תכנון וביצוע חדר שרתים בקיבולת של מאות שרתים ורכיבי תקשורת, כולל תכנון קונסטרוקציה, חשמל, מיזוג אוויר, מערכות בקרת אש, טמפרטורה ורטיבות. כן כולל הפרוייקט תכנון ופיקוח על התקנת מעל 500 נקודות תקשורת בעמדות משתמשים, ניהול קבלני משנה, בדיקות איכות והעברת מערכות קיימות עד לאחר מסירה.

 

  • ייעוץ וליווי למנהלים בשגרה או בפעילות ספציפית, כגון פרוייקט, שינוי ארגוני וכד'. במסגרת זו בוצע אבחון ארגוני-מקצועי עבור מנכ"ל חברה פיננסית בת מאות עובדים. האבחון התמקד בנושאים של אסטרטגיית מערכות המידע של הארגון, מבנה מקצועי, הכשרת מנהלים, בניית החזון הטכנולוגי של החברה ועוד.

 

  • ניהול מערכות מידע עבור ארגונים בתחומים שונים. במסגרת זו אני משמש מנמ"ר של חברה טכנולוגית במגזר הבטחוני,  ובתפקיד זה אני אחראי על כלל מערכות הלקוח, כולל אפליקציות ארגוניות (ERP, CRM, BI), תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע, תמיכת משתמשים ועוד.